Constellation, Omega için kadın kol saatleri üretimindeki köklü tarihinde gerçek bir mücevher. Dünyanın tüm ülkelerinden, tüm kültürlerden kadınlar bu saati tanıyor ve seviyor. Güzelliği ve hassasiyeti on yıllar boyunca tüm dünyada beğenildi ve popülerliği nesilleri aştı. Bu nedenle Omega, 2018 için yeni bir Constellation kampanyası oluşturmak istediğinde, bir değil tam dört ilham veren kadını markanın kalbine yerleştirmeyi tercih etti.

Cindy Crawford, Nicole Kidman, Alessandra Ambrosio ve Liu Shishi, Constellation koleksiyonunun zarif ve cezbedici özelliklerini temsil ediyor. Fakat her bir saat modeli gibi, bu dört elçi de kendine has özellikleriyle benzersiz ve yetenekli.

Moda fotoğrafı sanatçısı Damon Baker, fotoğrafları minimalist ve şık bir konsept çerçevesinde ve Manhattan gökyüzünün modern bir yorumuyla çekti. Omega’nın Paris’ten St. Petersburg’a birçok yeri dolaşan “Her Time” sergisiyle de paralel şekilde, renk paletinde Omega kırmızısının yanı sıra beyaz ve altın renkler de yer alıyor.