Kate Moss, Sylvia Hoeks, Joan Smalls… Valérie Messika yeni kampanyası için, Paris’in mücevher kodlarını kıran üç modern ikonu bir araya getirdi.

Valérie Messika, “Kadınların çeşitliliğini temsil eden ve yaşları ne olursa olsun her birinde güzelliğin farklı bir tanımının vücut bulduğu üç kadından oluşan bir çete kurmak istedim” diyor.  “Kate Moss her zaman benim ilham perim oldu; o bir moda efsanesi ve rock n’ roll ikonu. Kate her şeyin ötesinde özgür bir kadın. Hollandalı aktris Sylvia Hoeks gibi Kate de beni kişiliği ve karakteriyle büyüledi. Son olarak, muhteşem fiziği nedeniyle Joan Smalls’ı seçtim. Joan son derece modern bir cazibeye sahip. Bu üçlü, mücevherin ötesinde, bir duruş ortaya koyuyor. Kendi tarzlarını mücevhere yansıtan güçlü kadınlar. Bu kadınlar mücevherin etkisi altında kalmıyor, aksine mücevherleri etki altında bırakıyor.  Aslında bu aynı zamanda Messika’nın tasarımlarının de temel karakteri.”

“Bu koleksiyonla Move’u yeniden yaratıyoruz. Yeni koleksiyonun esin kaynağı, şans tılsımı ve uğur olarak kullanılan madalyonlar. Lucky Move mücevherleri aynı zamanda farklı biçimlerde de kullanılabiliyor,” diye açıklıyor Valérie Messika. Pırlantalı gerdanlıklar, sarı, pembe ve beyaz altın daireleriyle göz kamaştırıcı bir şekilde parıldıyor. XXL kolyeler, karabina zincirler üzerine yerleştiriliyor ve farklı geometrik şekillerle mühür halkalarını öne çıkarıyor. Dışı altın ve içi kaplama ya da içi altın ve dışı kaplama olan Lucky Move aksesuarları üzerine istenilen isimler, tarihler ve hoş mesajlar da işlenebiliyor. Tersi de kullanılabilen bazı kolyeler çok yönlü ve eğlenceli bir seçenek sunuyor. Cazibesinin temelinde zarif madalyonlar ile Move motifinin güçlü geometrik tasarımı arasındaki kontrast yatan seksi bir koleksiyon.

Mert & Marcus tarafından yaratılan bu kampanya Messika koleksiyonlarına çılgın bir enerji katıyor: Pırlantaların enerjisi. Tavus kuşu mavisi rengindeki ilk tema, Eylül ayında görücüye çıkan, yuvarlak hatlar, oyuncu ve şiirsel vurgularla dolu yeni koleksiyon Lucky Move’a adandı. Kadının bedenini mükemmel bir şekilde yüceltme arzusundan doğan parçalar bir arada zamanın ötesinde çarpıcı bir kombinasyon oluşturuyor.

Hareketli pırlantaları, yuvarlak hatları ve micro-pavé stili dizilen taşlarıyla Lucky Move, kendi kimliği altında Messika’nın imzasını taşıyor. Mix & Match ruhunu yansıtan bu aksesuar, tek başına kullanılabileceği gibi diğer parçalarla da kombinlenebiliyor. Messika yıllardır hayranlarına kendi stillerine uyan setler yaratma imkanını sunuyor. Kadını eşsiz, modern ve çarpıcı kılan birçok farklı kombinasyon.

Valérie Messika büyük ebatlı bir motif tasarımı içerisinde Move madalyonuyla kombinleyerek gündelik bir obje olan karabinayı yeniden yaratıyor. Bu ultra-modern zincir, madalyonun yuvarlak hatlı kadınsılığına bir rock‘n’roll dokunuşu katıyor. Bu eğlenceli konseptte, her bir halka açılabiliyor ve böylelikle kolyenin ve bileziğin mükemmel bir şekilde ayarlanmasına imkan sağlıyor.