La Réserve Genéve Genevre Gölü kıyısında konumlanmış; şehir merkezinden beş, en yakın uluslararası havaalanına ise sadece üç kilometre uzaklıkta. Zamanın ötesinde tasarlanan 5 yıldızlı Spa oteli, kayıp bir cenneti anımsatıyor. Dört restoran, 29 süit, 73 oda ve spa’sıyla misafirlerine dünyanın geri kalanından uzakta mükemmel bir deneyim sunuyor.

Parkın ilerisindeki gölün büyülü manzarası eşliğinde, sıcak ve rahatlatıcı bir atmosfer, mucize mi yoksa serap mı? Bazı ortamlar gizemli bir güç yayarlar, pozitif ahenk bütünlük duygusunu yarattığında, içsel benlikle doğal bir uyum kurar. La Réserve Genéve de bu yerlerden biri. İster bir gece isterseniz birkaç gün, ilk andan itibaren kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. Kışın, şömine karşısında deri kahverengi tonlarındaki koltukta uzanabilir ya da yazın havuz kenarında güneşin tadını çıkabilirsiniz.

La Réserve Genéve kurucusu Michel Reybier’in ilham veren vizyonu, Parisli iç mimar Jacques Garcia’nın ellerinde şekillendi. Her misafirin ruhuna dokunan, rahatlık ve ufak estetik dokunuşlarla birleştirilen bir mekân tasarlandı. Şık, otantik, az bulunan bir ortamda bulunmanın vermiş olduğu keyifle, her konaklamanızda yeniden keşfettiğiniz bir atmosfer: La Réserve Genéve.