İsviçre’nin ünlü saat markası TAG Heuer ‘’Museum in Motion’’ ismini verdiği, dünyayı dolaşan sergisi için 34. durağı olarak Kapadokya’yı seçti. Etkinlik kapsamında dokuz influencer, 18 Ekim Cuma ve 20 Ekim Pazar günleri arasında sergiyi görmek için Kapadokya’daydı. Etkinlik mekanı olarak ise; modern bir konforun yanı sıra, eşsiz mimari dokusu sayesinde tarihsel bir deneyim de vaat eden Uçhisar’daki argos in Cappadocia seçildi.

Markanın ikonlarından Carrera, Autavia ve Monaco koleksiyonlarına ait saatlerin de aralarında bulunduğu birçok model, etkinlik kapsamında burada sergilendi. ‘’Museum in Motion’’ sergisi için seçilen parçalar, TAG Heuer’in özellikle motor sporları alanındaki zengin tarihini gözler önüne sererken, markanın lüks spor saati alanındaki yenilikçi tasarımlarına da dikkat çekiyor.

Doğuş Perakende Grubu öncülüğünde, moda yazarı Asena Sarıbatur ve D Saat ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte, Markus Prime Ribs Society kurucu ortaklarından Emirhan Paralı, yönetmen Serra Duran, model Öykü Baştaş, fotoğrafçı Furkan Temir, influencer Simay Yılmaz, İstanbul Moda Film Festivali başkanı Tuna Yılmaz, FKing Medya Ajansı sahibi Zeynep Soylu ve Robb Report Türkiye moda yazarı Koray Caner Öztürk misafir edildi.