Kült Serpenti saatinin şu anki yorumu olan yeni Serpenti Seduttori, korkusuzca daha güzel ve daha yüce olacak şekilde tasarlandı. Altın olmak için doğan saat, zamanın değerli hissetmesini sağlarken bir kadının hayatındaki her güzel anı altın rengiyle ışık saçıyor. Etkileyici baştan çıkarma gücü için ödün vermeden, tam anlamıyla şımartılma hissi yaratıyor. Bu yeni koleksiyon, Serpenti Tubogas saatten gelen bir motif olarak ikonik damla şeklindeki saat kasası ile Serpenti saatlerinin dünyası için yeni ve cesur bir bölümü temsil eden benzeri görülmemiş bir tasarım içeriyor.

Kasasının şekliyle tanınan yeni Serpenti Seduttori, her zamankinden ince olmanın yanı sıra orijinal Serpenti saatlerinden esinlenerek üretilen yeni, esnek bileziği ve Bvlgari’nin Romalı mücevher markası olarak DNA’sına selam duran kaboşon kesimli değerli taşlarla süslenmesi ile farkını ortaya koyuyor.
Romalı mücevher markası, İsviçreli saat uzmanlığına muhteşem tasarım felsefesiyle de tanınıyor.

Yeni Serpenti Seduttori koleksiyonu bu karakterin en iyi şekilde ifade ediyor. Damla şeklindeki kasa ve stilize altıgen bilezik bağlantıları mükemmel bir şekilde entegre ediliyor ve temanın yeni bir yorumu olarak “Altın olmak için doğmuş” bir ikonun ebediyen yenilenmesini kutluyor. Seduttori, kelimenin tam anlamıyla bileği akıcı bir şekilde sararken gücü ve duygusallığı yayan bir aura ile ışıldıyor.