Bu ultra hafif, dayanıklı ve modern özel seri ünlü TAG Heuer Monaco Bamford’dan esinlenildi.

Ünlü Aquaracer ailesinin vücut bulmuş örneklerinden biri olan Carbon modeller, markanın dalış saatleri arasında yerini aldı. Karbon kasa ile üretilen Aquaracer Carbon, oldukça modern bir görünüme sahip. Konfor, dayanıklılık ve sportifliği şehirli bir görünüm ile birleştiriyor.

Aquaracer Carbon serisi, pembe altın, mavi ve sarı ile kombinlendi. 41mm siyah PVD kaplama titanyum kasaya ve karbon bezele sahip. Yüksek sıcaklıklarda presleme yöntemi yapılarak uygulanan teknik sayesinde gri ve siyah mermer deseni her bir saati benzersiz kılıyor. Bu görünüm sayesinde okyanusların derinliklerini çağrıştırıyorlar.

Kadranında karbon baskı kullanılarak bezeli ile aynı etki verildi. Bu kombin sayesinde dayanıklılığı ve sağlamlığının yanı sıra saat bütün olarak şık bir görünüme kavuşturuldu. Modelin siyah görünümü, saat göstergelerinde ve ibrelerinde kullanılan renklerle fark yaratıyor. Saatin kadranında kullanılan renklerle uyumlu kumaş kayışındaki renk detayları ile bütünlük sağlanıyor. 300m su basıncına dayanıklı olan karbon model; şık ve sportif bir görünüm sağlarken, macera severler için mükemmel bir seçenek oluyor.