Okyanusun mavi ve yeşil tonlarından esinlenen İsviçreli saat üreticisi, her ortamda sportif bir işlevsellik sunan, yeşil kadrana sahip iki Aquaracer modeli yarattı. Hem erkek hem de kadınlara yönelik stil sahibi bu saatler, her ortama uygun çok yönlülükleri ve dalışa uygun teknolojileriyle öne çıkıyor. Bu Aquaracer modelleri çiftler tarafından kullanılabileceği gibi, tek başına satın almak için de ideal. Bu yeni ve modern saatler; ister dalgaların üzerinde seyretsinler, ister okyanusun altını keşfetsinler, kullanıcılarına iyi bir deneyim yaşamaya davet ediyorlar.

43 mm çapındaki Aquaracer, güneş ışını efektiyle göz alıcı bir ışık oyunu yaratan büyüleyici yeşil bir kadrana sahip. Kadran boyunca uzanan yatay çizgilerin tasarımı, yelkenlilerin demir attığı ahşap iskeleleri anımsatıyor. Kadran üzerinde saat 3 konumunda tarih penceresi yer alıyor. Saat 12 konumunda yer alan üçgen işaret gibi bezel üzerindeki rakamlar da siyah renkle dolduruldu. Bu modelin daha küçük olan 32 mm’lik versiyonu da aynı muhteşem güneş ışını efektli yeşil kadrana sahip, yatay çizgiler yerine ise saat indekslerinde zarif pırlantalar kullanılarak dekore edildi. Aynı 43 mm model gibi, kadran üzerinde saat 3 konumunda bir tarih penceresine ve optimum okunabilirlik için bezel üzerinde saat 12 konumunda yer alan üçgen bir işarete sahip. 43 mm’lik modelin kalbinde Calibre 5 Automatic mekanizma atarken, 32 mm’lik modele quartz mekanizma güç veriyor. Her iki saat de çelik kasa yine çelik bilezik ile tamamlanıyor.

Bu iki Aquaracer modeli, şık olmanın yanı sıra aynı zamanda sağlamlıklarıyla öne çıkıyor. Her türlü ortamda yaşanacak deneyimlere ve sportif aktivitelere uygun olarak tasarlanan bu modeller, özellikle su altı keşifleri için çok uygun. İki yeni model de Aquaracer koleksiyonunun tüm modellerinin sahip olduğu altı standart dalış özelliğini taşıyor: 300 metreye kadar suya dayanıklılık, tek yönlü döner bezel, vidalanarak kapanan tepe, fosforlu ibre ve indeksler, çift emniyetli toka ve safir cam.

TAG Heuer’in tarihi Aquaracer koleksiyonuna yeni eklenen bu zarif, sofistike ve cesur saatler, markanın tarihi boyunca geliştirmiş olduğu su geçirmez saatlerin modern bir yorumu niteliğinde. Bu değerli ve güvenilir Aquaracer modelleri, rahat bilezikleri ve zamanın ötesine geçen tasarımları ile deneyimlerinin onları götürdüğü her yerde saat severlere eşlik etmek için hazır.