“Benim için saat sadece bir moda aksesuarı değil, aynı zamanda kim olduğunuzu ve yaşam tarzınızı yansıtan bir şey. Bu yüzden saatimin cesur ve fark edilir olmasını seviyorum. Carrera saatlerine baktığınızda ilk fark edeceğiniz şey; yarı klasik tasarımı, çizgisi ve zarafeti. Renklerin dokunuşunu, çelik bileziğini ve gün içerisinde farklı tarzlarla birleştirilebilir olmasını çok seviyorum.” Cara Delevingne

Yeni Carrera Lady 36mm modelleri, Tag Heuer Carrera serisinin cesur ki­şiliğine ve ikonik mirasına sadık kalırken rafine ve feminen tasarımı ile öne çıkıyor. Cesur renklerinden, rahat okunabilirliğine kadar kuvars veya otomatik mekanizma ile yenilenen modeller, performans ve stili ustaca birleştiriyor. Feminen ve sofistike tasarımıyla, Carrera Lady 36 mm koleksiyonundaki yeni modeller, akıllı ve kendine güvenen modern kentli kadının ideal aksesuarı olacak.

Tag Heuer; yeni modellerin tarzını ve kişiliğini vurgulamak için Marka Elçisi Cara

Delevingne ile fotoğraf çekimi düzenledi. Korkusuz ve kadınsı kişiliğiyle ön plana çıkan Cara bu çağdaş modeller için mükemmel bir tamamlayıcı oldu.

Kadrana ilk baktığınızda indekslerin ve ibrelerin rafine bir zevkle tasarlandığı hemen fark ediliyor. Sedef, mor, gri, mavi ve siyah renklerdeki kadran seçenekleri ve sade tasarımı sayesinde modeller üst düzey okunabilirlik sağlıyor. Yeni Carrera Lady modelleri pırlantalı ya da sade bezel tasarımıyla her zevke hitap ediyor. Yeni modellerdeki gözden kaçmayan detay ise saat 3 yönüne yerleştirilmiş asimetrik tarih penceresi, bu pencere daha önceki Carrera Lady modellerinde kare olarak kullanı­lıyordu. Bu zarif modeller, mor, boz kahve ve gri timsah derisi kayış ile sunulurken, siyah veya lacivert kapitone desenli dana derisi kayış seçeneği de bulunuyor. Oto­matik mekanizma ile hayat bulan modeller ise boz kahve timsah derisi kayış veya çelik bilezik ile kombinleniyor. Tag Heuer bu zarif modellerin estetik görünümünü tamamlamak için yeni bir katlanabilir çelik toka kullanmayı tercih etti.