The Peninsula New York, 1988 yılında ilk kez kapılarını açtığından beri; 30 yıllık tutku, hizmet, misafirperverlik ve unutulmaz anlara tanıklık eden mirasını kutlamaktan gurur duyuyor. The Peninsula New York’u değil, The Pe­ninsula Hotels’i bir marka olarak tanımlayan bu unsurları, misafirleri için lüks misafirperverlik kavramıyla birleştirerek unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.

Beşinci Cadde ve 55. Sokak gibi Orta Manhattan’nın kalbinde, en ideal lokasyonlarından birinde bulunan Peninsula New York alışveriş, eğlence ve kültürel etkinliklerinin bulunduğu yerlere oldukça yakın. Central Park, Rockfeller Center, Beşinci Cadde, mükemmel restoranlara, müzelere ve heyecan verici Broadway tiyatrolarına sadece yürüme mesafesinde bulunuyor. Peninsula New York; Forbes Five Star ve AAA Five Diamond ödülleri de dahil olmak üzere hospitality endüstrisindeki en prestijli ödüllerin bir kısmını elinde bulunduruyor. Forbes Travel Guide’ın en son yaptığı açıklamayla; Peninsula Hotel Grubu olabilecek en yüksek standartlardaki Five-Star statüsünü on oteliyle de kazanan tek oteller grubu markası olmanın heyecanını yaşıyor. The Peninsula New York, 1988 yılında ilk kez kapılarını açtığından beri; 30 yıllık tutku, hizmet, misafirperverlik ve unutulmaz anlara tanıklık eden mirasını kutlamaktan gurur duyuyor. The Peninsula New York’u değil, The Peninsula Hotels’i bir marka olarak tanımlayan bu unsurları, misafirleri için lüks misafirperverlik kavramıyla birleştirerek unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.

Geçtiğimiz 30 yılı kutlamak için yıl boyunca otel; özel teklifler, olanaklar, odalarında, restoranlarında ve spa genelinde konuklarının katılması için 30 küratörlük deneyimlerden oluşan benzersiz programlar seçkisi sunacak. Sofistike ve modern gezginler düşünülerek yaratılan bu deneyimler, lüks yolunda ilerlerken misafirlerinin bu heybetli kutlamaya katılmasını sağlayacak.