Güçlü, cesur ve sert: Panerai Submersible Chrono Guillaume Néry Edition. Mekanik mühendisliğin bu muhteşem yeni tasarımının ilham kaynağı olağanüstü şampiyona layık, performans, güç ve güvenilirliğin birleşimi oldu. Guillaume Néry’nin iki dünya şampiyonluğu ve sabit ağırlıklı serbest dalışta dört dünya rekoru bulunuyor. Eski profesyonel sporcu, şimdi denizlerin elçisi oldu. Baş döndürücü su altı deneyimlerini, herkesi büyüleyen resimlere ve videolara dönüştürüyor. Panerai, onun şerefine teknik performansı ve çarpıcı şekilde güçlü ve sportif bir görünümü birleştiren yeni bir saat yarattı.

Model, her şeyden önce 300 metre derinliğe kadar su geçirmezlik özelliğine sahip profesyonel bir dalış saati. Tek yöne dönen bezeli sayesinde dalış süresini tam olarak gösteriyor. Shark grey renkte dokulu kadran yapısıyla kontrast oluşturan beyaz lumine saat işaretleri, en karanlık koşullarda bile net bir şekilde okunabiliyor. Kasa arkasına, şampiyonun imzası ve hayranlık uyandıran son rekorunda indiği derinlik işlendi: Tek nefeste başarılan 126 metre.

Saatin titanyum kasası; bezele uygulanan mavi seramik diski, mavi ibreleri ve mavi kauçuk kayışla mükemmel bir şekilde bütünleşiyor. Panerai Submersible Chrono – Guillaume Néry Edition modelde 72 saatlik güç rezervine sahip P.9100 otomatik mekanizma bulunuyor. Bu mekanizma tamamen Panerai’nin Neuchâtel’deki yüksek kaliteli saat üretim atölyesi, orijinalliği ve hassasiyetiyle, mükemmel teknik performansa sahip saatlere dönüştürdüğü Laboratorio di Idee’de geliştirildi.