Macera arayanlar için…

Seamaster Diver 300M modeli bu yıl 25. yaşını kutluyor. Bu ünlü saat, ömrü boyunca derin deniz dalgıçları ve tabii ki James Bond’un güvenini boşa çıkarmadı. Şimdi de taptaze bir tasarım ve son derece seçkin ayrıntılara sahip yeni bir güncellemeyle geliyor.

İkonik Diver 300M bilezik ile sunulan bu 42 milimetrelik model, paslanmaz çelik ve 18 ayar Sedna™ altından yapılmış. Siyah seramik çerçeve ve Omega Ceragold™ dalış ölçerin yanı sıra lazer işlemeli dalgalarla süslenen cilalı siyah seramik kadrana sahip. Mükemmel hassasiyet için saatte Omega Master Chronometer Calibre 8800 mekanizma kullanılıyor.

Şehirli stile sahip kadınlar için…

Yeni Trésor, geleneksel saat üreticiliğine çağdaş bir dokunuş getiriyor. Modern görünümü, süper ince kasası ve her iki yanda zarifçe kıvrılan pırlantalarla dikkat çekiyor.

36 milimetrelik bu modelde, kasa 18 ayar Sedna™ altından yapılma ve gri deri kayışla birlikte sunuluyor. Gümüş renkli lake opalin kadranda, ibrelerde de kullanılan 18 ayar Sedna™ altından kabartmalı Roma rakamları yer alıyor. Özel aynalı ve “Her Time” desenli kasa arkasının içinde Omega Calibre 4061 mekanizma bulunuyor. Tepe ise kırmızı likit seramik cilalı ve üzerinde tek bir pırlanta yer alıyor.

Uzay tutkunları için…

“Uzaya giden ilk Omega” olan Speedmaster, astronot “Wally” Schirra’nın 1962’de uzaya giderken taktığı öncü saate saygı duruşu niteliğinde.

18 ayar Sedna™ altından 39,7 milimetrelik kasasıyla bu saat, kahverengi seramik çerçeveye ve krom nitrit takimetreye sahip. Zengin kahverengisi, alt kadranlarda ve merkezdeki gümüş renkli opalin kadranı çevreleyen dakika çemberinde de kullanılıyor. Benzersiz bir dokunuş için, kasa arkasında orijinal Deniz Atı amblemi ve bir dizi özel işleme yer alıyor. Saatte bej dikişli kahverengi deri kayış ve Omega Calibre 1861 mekanizma kullanılıyor.

Farklı bir yaşam tarzı olanlar için…

İster yatta geçen günler, ister şehirdeki akşamlar. Seamaster Aqua Terra, her durum için mükemmel yol arkadaşınız. Pırlantalarla çevrelenen kadın saati, güzelliğiyle parlıyor.

34mm 18 ayar Sedna™ altın kasalı bu model, beyaz sedefli kadrana ve 18 ayar Sedna™ altın kaideli 11 pırlantaya sahip. Çerçeve de pırlantalarla süslü ve saat, 18 ayar Sedna™ altından entegre bir bilezikle sunuluyor. Omega Co-Axial Master Chronometer Calibre 8801 mekanizmaya sahip bu kol saati, İsviçre Federal Ölçüm Enstitüsü (METAS) tarafından sektörün en yüksek standardıyla sertifikalı.