Her bir tasarımı arzu nesnesi olan, sadece yaptığı koleksiyonlarla değil iş birlikleriyle de büyük ses getiren Gucci’nin Sonbahar / Kış Koleksiyonunu İstinyePark’ta keşfetmeye, alışverişin de ötesinde büyülü bir yolculuk yapmaya hazır mısınız?

Son yılların en yükselişte olan, her koleksiyonu büyük bir heyecanla beklenen ve mağazalara geldiği anda tükenen Gucci’nin, İstinyePark mağazası, geniş ürün yelpazesiyle beklentinin çok üzerinde bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. 387 m2’lik alana yayılan 2 katlı Gucci İstinyePark mağazası; kadın giyimden, erkek giyime, ayakkabı ve çantadan, aksesuara uzanan geniş ürün yelpazesiyle Alessandro Michele’nin sıra dışı bakış açısını hayata geçiriyor. Michele “Ben kendi kurallarımı takip ediyorum, modanın kurallarını değil” diyor. Bu da onun modaya bakış açısını ve Gucci’nin yeniden doğuşunun sebebini çok açık bir şekilde gözler önüne seriyor.

Gucci’nin 2018-19 Sonbahar/Kış Kadın- Erkek Koleksiyonu, farklı dönemlere, coğrafyalara ve kültürlere hitap eden tasarımlarla yine adından oldukça söz ettiriyor. Beklentinin çok üzerinde olan bu koleksiyonu keşfetmek ve  iddialı stiliniz ile göz kamaştırmak istiyorsanız, rotanıza Gucci İstinyePark’ı eklemeyi unutmayın!