“İtalyan tasarımını olağanüstü İsviçre mühendisliği ile birleştirerek efsanelere konu olacak başyapıtlar sunuyoruz.” Jean-Christophe Babin, Bvlgari CEO’SU

Bvlgari, çağdaş saat yapımcılığının zengin ortamında tasarım, teknoloji ve el işçiliğine son derece farklı yaklaşımıyla kalıpları yıkıyor ve sektörün tamamı için kuralları yeniden yazmaya devam ediyor. Kökleri güçlü, şık ve uzmanlığa dayalı bir mirasa uzanan bu zevkli saatler, Bvlgari’nin değerlerini destekliyor ve İsviçre saatçiliği için heyecan verici yeni bir geleceğin yolunu açıyor. Divas’ Dream, kadranında gerçek tavus kuşu tüyü bulunan bir mücevher saatle beklenmedik ve renkli bir “zanaatkarlık” sergiliyor ve belki de Bvlgari’nin sıra dışı malzemelere ve canlı renklere neden bu kadar bağlı olduğunu gösteriyor.

Bvlgari’nin alışılmadık materyalleri ve canlı renkleri kullanma yeteneğinin harika bir örneği olan Divas’ Dream, kadranında kullanılan doğal tavus kuşu tüyü ile kendine güvenen tarzını gözler önüne seriyor.  Roma’daki Caracalla Hamamı’nın mozaiklerinden ilham alınarak tasarlanan koleksiyonun fan şeklindeki ikonik motifi, yanardöner renklere sahip tüyün doğal güzelliğini kucaklarken, otomatik mekanizmayla donatılmış model, hem estetikten hem de kaliteden ödün vermeyen kadınları onurlandırıyor. Divas’ Dream Peacock modeli in-house üretim BVL 191 otomatik mekanizmaya sahip. Bvlgari doğal tavus kuşu kadranını bezeli ve fan şeklindeki köprüleri pırlanta ile çevrili 18 ayar pembe altın kasa içinde sergiliyor. Model timsah derisi kayış ile mükemmel bütünlüğü tamamlıyor.